Vítejte na blogu věnovaném průmyslu


Český průmysl

neustále se vyvíjí. Zde můžete najít další články na toto téma


Nechte se pohltit stěnami vašich pokojů ve svém bytě

Posted on 21/06/2018 3:14pm

Nebaví vás už omezeně koukat do každodenních stěn? Otrávila vás bílá barva, jaká vám odebírá radost z každého dne? Uvažujete nad tím jak to nahradit? Existuji tady způsoby, které vás nejspíš ani nenapadly.


domu
Author: Sanitec KOŁO
Source: Sanitec KOŁO


/
Jedním ze možnosti, jak zrušit tuto rutinu je použití 3d tapety na zeď. S němi nejen oživíte svůj pokoj, ale můžete ho například i opticky zvětšit eventuálně zmenšit. Nechte si vyrobit 3d tapety na zeď, na kterých smí se nacházet vaše vytoužená místa a tak budete mít možnost pořád se podívat do míst, kde by jste se normálně nedostali. Myslete nad tím, jež sedíte ve vašem pokojíčku a najednou se ocitnete uprostřed Londýna nebo ležíte na vytoužené pláži a koukáte na západ sluce. 3d tapety na zeď jsou omezeny jenom vaší představivostí. To znamená, že pokud vám přijde, že váš prostor zeje pustotou a přejete si ho jaksi oživit, takovéto tapety jsou to pravé pro to - mnohem více najdete na této stránce.


Pro méně odvážnější je tady i další možnost, kterou jsou 3d obrazy na zeď. Jestliže nemáte k dispozici větší plochy můžete dosáhnout podobného efektu s těmito obrazy. 3d obrazy na zeď smí být jednodílné či složené z více částí. Obrazy, skládající se z více dílu smí být buď jedné velikosti popřípadě každý díl může být jiných rozměrů. Velká různost velikostí, rozměrů a počtů takovýchto obrazů vám utvoří dílo, jaké vás při každém pohledu uchvátí a pohladí na duši - (prohlednout detaily).


Uvolněte se ze svých myšlenek a nebojte se experimentu s vaším domem. Uvidíte, že nebudete litovat a vystoupíte z každodenní rutiny vašeho života s každým pohledem na obraz eventuálně tapetu, kterou si zvolíte.

Tags: dom, tapety, stal, pokoji